kas yra no follow nuoroda?

Kas yra „no follow“ nuoroda?

Nuorodų kūrimas yra esminė SEO optimizavimo dalis, todėl labai svarbu suprasti skirtumą tarp nuorodų be sekimo ir sekimo. Abiejų tipų nuorodos turi įtakos jūsų svetainės SEO, tačiau skirtingais būdais. Suprasdami jų skirtumą, galite sukurti veiksmingą nuorodų kūrimo strategiją ir pagerinti savo svetainės reitingą paieškos sistemose. Kas yra no follow nuoroda?

kas yra no follow nuoroda?

Follow nuoroda:

<a href="http://simpleseo.lt">SEO paslaugos</a>

No follow nuoroda:

<a href="http://simpleseo.lt" rel="nofollow">SEO paslaugos</a>

Kas yra „No follow” nuorodos?

Nofollow nuorodos – tai nuorodos, kurių HTML kodas papildytas rel=”nofollow” atributu. Šis atributas nurodo paieškos sistemoms nesekti nuorodos ir neperduoti nuorodų sulčių ar SEO vertės puslapiui, į kurį pateikta nuoroda. Kitaip tariant, „nofollow” nuorodos neskaičiuojamos kaip atgalinės nuorodos.

Kaip veikia „No follow” nuorodos?

Kai paieškos sistemos naršyklė susiduria su „nofollow” nuoroda, ji neseka nuorodos į susietą puslapį. Naršyklė tiesiog praleidžia nuorodą ir pereina prie kitos nuorodos. Nofollow nuorodos neperduoda jokių nuorodų „sulčių”, todėl jos neprisideda prie susieto puslapio SEO vertės.

Kodėl naudojame „No follow” nuorodas?

Nofollow nuorodos naudojamos siekiant išvengti šlamšto ir sumažinti mokamų nuorodų poveikį paieškos sistemos pozicijoms. Svetainėse, kuriose leidžiama kurti naudotojų turinį, pavyzdžiui, komentarus, dažnai naudojamos nofollow nuorodos, siekiant atgrasyti šiukšlintojus nuo nuorodų į jų svetaines. Panašiai ir svetainėse, kuriose parduodamos nuorodos, naudojamos nofollow nuorodos, kad būtų išvengta SEO vertės perdavimo mokamoms nuorodoms.

Yra keletas nuorodų, kurios turėtų būti nofollowed pvz:

  • Mokamos nuorodos
  • Vartotojų sukurto turinio nuorodos
  • Partnerių nuorodos
  • Skelbimai

Kas yra sekamos nuorodos?

Tolesnės nuorodos, dar vadinamos dofollow nuorodomis, yra nuorodos, kurių HTML kodas neturi rel=”nofollow” atributo. Šios nuorodos perduoda nuorodų sultis ir prisideda prie nuorodos puslapio SEO vertės.

Kaip veikia follow nuorodos?

Kai paieškos sistemos naršyklė aptinka follow nuorodą, ji seka nuorodą į susietą puslapį ir perduoda nuorodų syvus susietam puslapiui. Follow nuorodos yra svarbi nuorodų kūrimo dalis, nes jos prisideda prie svetainės SEO vertės ir gali padėti pagerinti jos reitingą paieškos sistemose.

Kodėl follow nuorodos yra svarbios?

Follow nuorodos yra svarbios, nes jos prisideda prie svetainės SEO vertės ir gali padėti pagerinti jos reitingą paieškos sistemose. Kuo daugiau kokybiškų tolesnių nuorodų turi svetainė, tuo didesnė tikimybė, kad ji užims aukštesnę vietą paieškos sistemose.

„No follow” ir „Follow” nuorodos: Kas geriau?

Nėra vienareikšmiško atsakymo, ar geresnės nofollow, ar follow nuorodos. Abiejų tipų nuorodos turi savo vietą nuorodų kūrimo procese, todėl svarbu jas tinkamai naudoti. Nofollow nuorodos yra naudingos siekiant užkirsti kelią šlamšto siuntimui ir sumažinti mokamų nuorodų įtaką paieškos sistemos pozicijoms. Follow nuorodos yra labai svarbios norint pagerinti svetainės SEO vertę ir aukštesnes pozicijas paieškos sistemose.

Ar No follow nuorodos gali padėti SEO?

Nors nofollow nuorodos tiesiogiai neprisideda prie svetainės SEO vertės, jos vis tiek gali būti naudingos netiesiogiai gerinant SEO. Pavyzdžiui, kai komentuodami aukšto autoriteto svetainę su nofollow nuoroda, nukreipiančia į jūsų svetainę, vis tiek galite generuoti srautą ir potencialiai pritraukti atgalines nuorodas iš kitų svetainių.

Kaip patikrinti, ar yra „No follow” ir „Follow” nuorodų

Nofollow ir Follow nuorodas galite patikrinti tikrindami nuorodos HTML kodą. Jei nuoroda turi rel=”nofollow” atributą, tai yra „nofollow” nuoroda. Jei šio atributo nėra, tai yra sekanti nuoroda.

Ar nofollow nuorodos vis dar gali padėti SEO?

Nors nofollow nuorodos tiesiogiai neprisideda prie svetainės SEO vertės, jos vis tiek gali būti naudingos generuojant srautą ir potencialiai pritraukiant atgalines nuorodas iš kitų svetainių. Tai gali netiesiogiai paveikti SEO ir pagerinti jūsų svetainės reitingą paieškos sistemose.

Kaip sužinoti, ar nuoroda yra nofollow, ar follow?

Ar nuorodos yra nofollow ir follow, galite patikrinti patikrinę nuorodos HTML kodą. Jei nuoroda turi rel=”nofollow” atributą, ji yra „nofollow” nuoroda. Jei šio atributo nėra, tai yra follow nuoroda.

šaltinis: https://ahrefs.com/blog/nofollow-links/

Daugiau įrašų