fbpx
Skip to content

SEO paslaugos

Jums reikia pagalbos siekiant geresnių reitingų paieškos rezultatuose? Norint, kad jūsų svetainė būtų aukščiau nei jūsų konkurentų? Norite papildomo, nuolatinio srauto naujų klientu, kurie yra interesuoti būtent jūsų teikiamomis paslaugomis? SEO paslaugos ir paieškos sistemų optimizavimas yra būtent tai, ko ieškote. Jums reikia profesionalaus SEO eksperto, kuris susikoncentruos būtent į jūsų verslo augimą, kuris išplės jūsų būvį internete ir pritrauks potencialių klientų jūsų verslui. Mes gerinam svetainės vidinį našumą ir tobulinam jos SEO optimizavimą ir už jos ribų. Sužinokite daugiau apie mūsų teikiamas SEO paslaugas žemiau.

SEO paslaugos – kokia nauda?

Didesnis uždarbis

SEO kainos ir investicijų grąžos (ROI) santykis yra vienas aukščiausių iš visų skaitmeninės rinkodaros dedamųjų. Profesionalų įžvalgos leidžia pagerinti interneto svetainės pozicijas paieškos sistemoje, organinio srauto ir konversijų rodiklius.

Padidinkite prekinio ženklo matomumą

SEO paslaugos gali padėti pagerinti jūsų svetainės matomumą tokiose paieškos sistemose kaip „Google”, „Bing” ir „Yahoo”. Optimizuojant svetainės turinį, struktūrą ir raktinius žodžius, SEO gali padėti jūsų svetainei užimti aukštesnę vietą paieškos sistemų rezultatų puslapiuose, todėl didesnė tikimybė, kad potencialūs klientai ras jūsų svetainę.

Geresnė naudotojo patirtis

SEO paslaugos taip pat gali pagerinti jūsų svetainės naudotojų patirtį, nes optimizuojamas svetainės greitis, navigacija ir bendras dizainas. Dėl to lankytojai gali būti labiau patenkinti ir potencialiai padidės jūsų svetainės konversijų rodiklis.

Konkurencinis pranašumas organinėje paieškoje

SEO gali suteikti jūsų verslui konkurencinį pranašumą prieš jūsų konkurentus. Atsidūrę paieškos rezultatų puslapių viršuje, galite įsitvirtinti kaip autoritetingas ir patikimas savo srities prekės ženklas, galintis pritraukti daugiau klientų ir pagerinti savo reputaciją internete.

SEO paslaugos – Kaina

MINI

200

Party snackwave four dollar toast tumeric cold-pressed.

Išplėstas raktažodžių tyrimas

Raktinių žodžių kiekis ~ 10

Raktinių žodžių kiekis iki 10

Trukmė: 5-6 mėn

Aiški detali ataskaita

5 puslapiai

MIDI

€400

Party snackwave four dollar toast tumeric cold-pressed.

Išplėstas raktažodžių tyrimas

Raktinių žodžių kiekis ~ 50

Raktinių žodžių kiekis iki 30

Trukmė: 5-6 mėn

Aiški detali ataskaita

20 puslapių

MAXI

€1200

Party snackwave four dollar toast tumeric cold-pressed.

Išplėstas raktažodžių tyrimas

Raktinių žodžių kiekis ~ 100

Raktinių žodžių kiekis iki 50

Trukmė: 5-6 mėn

Aiški detali ataskaita

50 puslapių

SEO paslaugų etapai

1. Kliento poreikių išsiaiškinimas ir situacijos įvertinimas
 • Aiškinamasi kas yra kliento tikslinė rinka.
 • Pagrindinių konkurentų identifikavimas ir įvertinimas.
 • Svetainės puslapio autoriteto vertinimas.
 • Paruošiamas veiksmų planas.
2. Svetainės auditas

Svetainės SEO auditas tai yra tam tikri veiksmai, kuriais tikrinamas svetainės pritaikymas paieškos sistemoms. Jis parodo kokios yra taisytinos vietos svetainėje susijusios su svetainės turiniu, struktūra, indeksuojamumu. Po audito galima pateikti atrasti klaidas bei neatitikimus, kurie gali trukdyti svetainei turėti aukštesnes pozicijas paieškos sistemose.

Svetainės SEO auditui priklauso šie veiksmai:

 • Svetainės klaidų analizė ir rekomendacijos taisymui.
 • Dažniausiai pasitaikančių klaidų iš SEO pusės peržiūra ir rekomendacijos joms taisyti.
 • Svarbiausių „Google“ Search Console” duomenų analizė, jei yra taisytinų vietų pateikiamos ir rekomendacijos jų taisymui.
 • „Google“ Analytics duomenų analizė SEO atžvilgiu, jei reikia ir optimizacijos rekomendacijos.
 • Kitos bendros informacijos patikrinimas ir rekomendacijos dėl: SERP suindeksuotų ir realiai svetainėje matomų puslapių kiekio neatitikimų, globalaus title, autoriteto, Spam Score, puslapių užkrovimo greičio, mobilios versijos, socialinių tinklų, „Google“ My Business ir kt.
3. Vidinis SEO

Vidinis SEO (angl. On-Page SEO) – Tai SEO proceso dalis skirta internetinėms svetainėms, kuri padeda paieškos varikliams aptikti, lengviau suprasti ir greičiau apdoroti turinį, esantį svetainėje.
Vidinio SEO tikslas – optimizuoti (taisyklėmis pagal Google paieškos variklio standartus) svetainės struktūrą, turinį  ir kitus elementus,  siekiant pagerinti svetainės matomumą „Google“ paieškos robotams (angl. Crawler) ir pritraukti organinio srauto į svetainę.

Kai kurie žmonės mano, jog tinklapyje turinys turi būti optimizuotas lankytojui (žmogui), o ne paieškos varikliams (Google‘ui, Bing‘ui ir t.t), tačiau reikia nepamiršti, jog Vidinis SEO iš esmės yra skirtas tiek paieškos varikliams, tiek žmogui (lankytojui).  Vidinio SEO pagalba, tinklapis bus optimizuotas:

 • Turinio supratimas tinklapyje.
 • Nustatyti ar tinklapis yra tinkamas pagal tam tikrą paieškos užklausą (raktažodį arba žodžių junginį).
 • Įvertinti paieškos rezultatus puslapyje, pateikto tinklapio naudingumą ir vertę lankytojui (angl. SERP).
4. Išorinis SEO

Išorinis SEO – nuorodų tinklo kūrimas, kurio pagrindinis tikslas įrodyti paieškos sistemoms, jog jūsų tinklapis yra aktualus ir turintis autoriteto. Paprastai šis procesas vadinamas autoriteto rinkimas. Tinklapio autoritetas susideda iš svetainės adreso paminėjimo, socialinių tinklų signalų į jūsų tinklapį, jūsų tinklapio citavimo kiekio.

Nuorodų tinklas kuriamas atsižvelgiant į kliento iškeltus tikslus, skiriant pagrindinį dėmesį tam tikrai produkto kategorijai (jeigu tai elektroninė parduotuvė), atkreipiant dėmesį į konkurencija toje nišoje. Verta žinoti, jog nėra konkretaus skaičiaus nuorodų, kuris  tiktų kiekvienai rinkai. Jeigu nežinote rinkos, kurioje jūsų projektas konkuruoja, visada paprašykite SEO specialisto, jog jis įvertintų rinką ir pasakytų, kokia yra konkurentų išorinio SEO optimizavimo būklė (verta žinoti, jog konkurentai irgi dirba rinkdami nuorodas). Tokiu būdų galima įsivertinti rinką ir sužinoti kiek reikės resursų, norint pasiekti tam tikras pozicijas paieškoje.

SEO paslaugos jūsų verslui

Kokios dažniausios SEO klaidos?

Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) yra labai svarbus bet kurios svetainės sėkmei. Jis padeda pagerinti svetainės matomumą ir reitingą paieškos sistemose, taip padidindamas lankytojų srautą ir potencialių klientų skaičių. Tačiau SEO yra ne vienkartinis procesas, o nuolatinės pastangos. Net patyrę specialistai gali padaryti klaidų, kurios gali neigiamai paveikti svetainės pozicijas paieškos sistemose. Šiame straipsnyje aptarsime: Dažniausios SEO klaidos ir kaip jų išvengti.

SEO yra nuolatinis procesas, reikalaujantis nuolatinio dėmesio ir atnaujinimų. Padarius SEO klaidų, gali smarkiai nukristi paieškos sistemų pozicijos, o tai gali pakenkti svetainės sėkmei. Štai keletas dažniausiai daromų SEO klaidų, kurias daro svetainių savininkai ir SEO specialistai.

dažniausios seo klaidos

Neatliktas puslapio optimizavimas

Puslapio optimizavimas apima atskirų svetainės tinklalapių tobulinimą, kad paieškos sistemose užimtų aukštesnes pozicijas. Tai apima antraštinės žymos, meta aprašymo, antraštės žymų ir paveikslėlių alt žymų optimizavimą.

Bloga tinklapio truktūra

Tinklalapio struktūra – tai puslapių išdėstymas tinklapyje taip, jog jie būtų lengvai nuskaitomi paieškos sistemų robotų „crawler“ ir būtų suindeksuojami kuo greičiau Dėl blogos tinklapio struktūros jūsų tinklapis gali būti sunkiai nuskaitomas ir suprantamas, dėl to gali nukentėti jūsų pozicijos paieškos sistemose. Keletas blogos svetainės struktūros pavyzdžių: per daug navigacijos lygių, neveikiančios nuorodos ir nenuoseklios URL struktūros.

Blogai atrinkti raktiniai žodžiai

Raktiniai žodžiai yra SEO pagrindas. Neatlikus tinkamo raktažodžių tyrimo, galima orientuotis į netinkamus raktažodžius arba praleisti vertingus raktažodžius.

Kitos Profesionalios SEO paslaugos

Profesionalios SEO paslaugos yra būtinos įmonėms, kurios nori pagerinti savo matomumą internete ir pritraukti daugiau klientų. Šios paslaugos apima įvairius metodus ir strategijas, kuriomis siekiama optimizuoti svetainės turinį ir struktūrą, kad paieškos rezultatų puslapiuose ji užimtų aukštesnę vietą. Mes atliksime išsamią svetainės analizę ir sukursime specialiai Jums pritaikytą planą, kaip pagerinti jūsų tinklapio pozicijas paieškos sistemose. Mes taip pat nuolat sekame naujausias tendencijas ir algoritmus, kad užtikrintume kliento tinklapiams konkurencingumą. Naudodamos profesionalias SEO paslaugas, įmonės gali pasiekti savo internetinės rinkodaros tikslus ir padidinti pajamas.

Išorinis SEO

Atsižvelgdami į atgalinių nuorodų ir išorinio SEO konkurentų analizės rezultatus, parengiame atgalinių nuorodų kūrimo naujienų portaluose, forumuose, kataloguose strategiją. Išorinio SEO paslauga padeda padidinti svetainės autoritetą ir prekės ženklo matomumą.

Vidinis SEO

Veiksmai reikalingi svetainės matomumo organinėje paieškoje gerinimui ir srauto didinimui iš organinės paieškos. Remdamiesi svetainės auditu, konkurentų vidinio SEO analize, raktažodžių tyrimu, parengiame kategorijų ir subkategorijų, meta duomenų, tinklaraščių turinio strategiją.

Raktažodžių tyrimas

Raktažodžių tyrimas / analizė yra esminė sėkmingos SEO strategijos dalis. Suprasdami raktinius žodžius, kuriuos žmonės naudoja ieškodami jūsų produktų ar paslaugų, galite optimizuoti savo svetainę, kad ji užimtų aukštesnę vietą paieškos rezultatuose ir pritrauktų daugiau potencialių lankytojų.

Rekvizitai

MB „Rividis”
Įmonės kodas: 305924484
PVM mokėtojo kodas: LT100014488917
Adresas: Alsėdžių g. 13-22, LT-44486 Kaunas