SEO paslaugos

Jūsų verslui

Reikia SEO specialisto, kad svarbiausi Jūsų tinklapio raktažodžiai atsidurtų Google viršuje?

SEO paslaugos

Jums reikia pagalbos siekiant geresnių reitingų paieškos rezultatuose? Norint, kad jūsų svetainė būtų aukščiau nei jūsų konkurentų? Norite papildomo, nuolatinio srauto naujų klientu, kurie yra interesuoti būtent jūsų teikiamomis paslaugomis? SEO paslaugos ir paieškos sistemų optimizavimas yra būtent tai, ko ieškote. Jums reikia profesionalaus SEO eksperto, kuris susikoncentruos būtent į jūsų verslo augimą, kuris išplės jūsų būvį internete ir pritrauks potencialių klientų jūsų verslui. Mes gerinam svetainės vidinį našumą ir tobulinam jos SEO optimizavimą ir už jos ribų. Sužinokite daugiau apie mūsų teikiamas SEO paslaugas žemiau.

SEO paslaugos d.u.k

SEO (angl. – search engine optimization) – yra procesas, kurio metu optimizuojamas tinklapis, kad jo turinys būtų matomas paieškos sistemose pagal populiarias vartotojų užklausas, kitaip vadinamais raktažodžiais. Tai apima įvairius metodus, pavyzdžiui, raktinių žodžių tyrimus, turinio kūrimą, nuorodų kūrimą ir techninį optimizavimą. Daugiau apie tai: https://simpleseo.lt/kas-yra-seo/

Trumpas atsakymas – taip. „Google” jau daugelį metų skelbia apie svetainių greitį, o dabar į „Google Search Console” įtraukė „Page Experience” ir „Core Web Vitals”. Ką tai reiškia? „Google” vertina kiekvieną jūsų svetainės puslapį pagal tai, kaip jis užkraunamas ir kaip lengva naršyti.

Laikas, per kurį pasieksite SEO rezultatų, priklauso nuo to, nuo ko pradedate. Pavyzdžiui, jei esate jau įsitvirtinusi svetainė, turinti seną domeną, teigiamą poveikį jūsų srautui galime padaryti per 60-90 dienų. Jei Jūsų tinklapis yra visiškai naujas ir pagal visus svarbius raktažodžius reitinguojamas 20-30 puslapyje, pažanga užtruks ilgiau. Geriausias būdas įvertinti terminų lūkesčius – pasikalbėti su mūsų SEO specialistų komanda. Atliksime auditą, išsamiai apžvelgsime jūsų tikslus, tada pateiksime jums planą ir apžvelgsime lūkesčius. Daugiau: https://simpleseo.lt/kiek-laiko-uztrunka-uzimti-vieta-google-paieskoje/

Norėdami gauti tikslų pasiūlymą, pasitarkite su mumis ir mes parengsime išsamų paslaugų ir kainų pasiūlymą, kuriame tiksliai nurodysime, ką reikia padaryti, kad pasiektumėte savo tikslus. Daugiau: https://simpleseo.lt/seo-paslaugos/seo-paslaugos-kaina/

SEO auditas – tai jūsų svetainės optimizavimo paieškos sistemoms (SEO) analizės ir vertinimo procesas, kurio metu siekiama nustatyti sritis, kurias reikia tobulinti. Jis apima išsamią įvairių puslapio ir ne puslapio elementų, įskaitant svetainės struktūrą, turinį, meta žymas, raktinius žodžius, atgalines nuorodas, svetainės greitį, naudotojo patirtį, patogumą mobiliesiems įrenginiams ir kt., peržiūrą. SEO auditas padeda atskleisti galimas problemas ir pateikia įžvalgų, kaip optimizuoti svetainę, kad ji būtų geriau reitinguojama paieškos sistemose ir padidėtų organinis srautas.

Vidinis SEO (angl. On-Page SEO) – Tai SEO proceso dalis skirta internetinėms svetainėms, kuri padeda paieškos varikliams aptikti, lengviau suprasti ir greičiau apdoroti turinį, esantį svetainėje.
Vidinio SEO tikslas – optimizuoti (taisyklėmis pagal Google paieškos variklio standartus) svetainės struktūrą, turinį  ir kitus elementus,  siekiant pagerinti svetainės matomumą „Google“ paieškos robotams (angl. Crawler) ir pritraukti organinio srauto į svetainę.

Išorinis SEO – nuorodų tinklo kūrimas, kurio pagrindinis tikslas įrodyti paieškos sistemoms, jog jūsų tinklapis yra aktualus ir turintis autoriteto. Paprastai šis procesas vadinamas autoriteto rinkimas. Tinklapio autoritetas susideda iš svetainės adreso paminėjimo, socialinių tinklų signalų į jūsų tinklapį, jūsų tinklapio citavimo kiekio.

Analizė ir SEO paslaugų ataskaitos

Kai samdote nepriklausomą SEO paslaugų specialistą, labai svarbu pasidalyti kuo daugiau duomenų. Dauguma mūsų klientų suteikia mums visišką prieigą prie savo „Google Analytics” ir „Google search console” paskyrų ir pasikliauja mumis. Mes stebėdami ir analizuodami organinį srautą, pajamas ir tikslų įgyvendinimą, siekiame verslui suteikti maksimalius rezultatus. Be to, kas mėnesį pateiksime detalias ataskaitas, kaip mums pavyko pasiekti Jūsų verslui tikslų.

SEO analizė, seo paslaugos

Kam reikalingos SEO paslaugos?

Tikslinis Organinis Srautas

Vien internetinės svetainės sukūrimas negarantuoja potencialių klientų srauto. Todėl koncentruojamės į vartotojų ketinimų nustatymą ir tikslinių raktinių žodžių atrinkimą. SEO optimizavimas padeda užtikrinti, kad į svetainę ateinantys vartotojai būtų suinteresuoti įsigyti prekę ar paslaugą, o tinklaraščio įrašuose rastų norimą informaciją.

Prekės Ženklo Matomumas

Didžioji dalis internetinės patirties prasideda būtent paieškos sistemose. Siekiame, kad jūsų svetainė būtų matoma kiekvieną kartą vartotojui suvedus tikslinę paieškos frazę. Kuriame aktualų, įtraukiantį vidinį turinį, rašome ir publikuojame straipsnius naujienų portaluose. Taip prisidedame ir prie prekės (-ių) ženklo žinomumo didinimo.

Ilgalaikiai SEO Rezultatai

Ilgalaikės pajamos yra pagrindinis SEO privalumas. SEO generuos jūsų verslo rezultatus 24 valandas per parą, 365 dienas per metus. Optimizuota interneto svetainė – vienas geriausiai besikonvertuojančių kanalų. Natūrali paieška yra didžiulė daugelio verslo svetainių našumo dalis, taip pat svarbi pirkėjų kanalo dalis ir galiausiai pritraukianti vartotojus atlikti konversiją.

Teikiame SEO paslaugas populiariausioms tinklalapių sistemoms

SEO paslaugos kaina

SEO optimizacija

150-1000€

 Pilną SEO kampanija apima strategijos sukūrimo, turinio planavimo, vidinio, išorinio bei technininio SEO darbai vienu metu. pamėnesiui. Mėnesinių SEO darbai kainuoja nuo 150EUR iki 1000EUR per mėn. ar daugiau. SEO kampanija apima visų likusių SEO darbų atlikimą po SEO audito, audito metu nustatyta prioritetine tvarka.

SEO auditas

150-400€

 SEO auditas kainuoja tarp 150 EUR ir 400EUR. Tiksli kaina nustatoma atsižvelgiant į svetainės dydį, kliento poreikius. SimpleSEO auditas orientuotas į internetinės svetaines lankytojų bei verslo pajamų auginimo galimybes naudojantis SEO reklama.

Valandinės SEO paslaugos

30€

 Valandinės SEO paslaugos kaina 30EUR per val. Valandinės SEO paslaugos orientuotas į specifinių SEO darbų atlikimą, pvz: atgalinių nuorodų rinkimas, straipsnių talpinimas naujienų portaluose.

SEO optimizavimas įvairioms turinio valdymo sistemoms

SEO optimizavimas turinio valdymo sistemoms

Šiais laikais yra daugybė turinio valdymų sistemų „TVS” iš kurių galima rinktis ir pasiekti aukštų SEO rezultatų. Mes turime patirties su visomis pagrindinėmis turinio valdymo sistemomis, įskaitant Prestashop, WooCommerce, Shopify,  WordPress, Opencart.

Naudinga informacija

Blogas
Ar verta SEO darytis pačiam?

Ar verta SEO darytis pačiam: Profesionalumo ir efektyvumo balansas

|
Svarstymas apie tai, ar verta imtis SEO priežiūros mėgėjiškai, ar pasirinkti profesionalų pagalbą, yra visiškai pagrįstas. SEO, arba tinklalapių paieškos sistemų optimizacija, yra svarbi bet kurios verslo strategijos dalis, siekiant didinti matomumą internete. Įmonėms ar asmenims, kurie nori pritraukti daugiau lankytojų į savo svetaines, pačių atliekamas SEO gali atrodyti kaip patraukli galimybė taupyti lėšas. Tačiau, reikia vertinti…
Skaityti → Ar verta SEO darytis pačiam: Profesionalumo ir efektyvumo balansas
Patarimai kaip talpinti seo straipsnius internete

Kaip Talpinti SEO Straipsnius

|
Talpinant SEO straipsnius tinklalapyje, galima pagerinti jo matomumą ir padidinti lankytojų srautą. Tai yra svarbus žingsnis, kurio reikia imtis, norint pasiekti aukštą reitingą paieškos sistemose. Tačiau, kaip tai padaryti teisingai, kad būtų pasiektas maksimalus efektas? Key Takeaways SEO straipsnių talpinimo pagrindai: Išplėstinės SEO strategijos: Be pagrindinių SEO straipsnių talpinimo pagrindų, yra ir išplėstinės strategijos, kurios…
Skaityti → Kaip Talpinti SEO Straipsnius
shopify seo optimizavimas

Shopify SEO optimizavimas

|
Jei naudojate „Shopify” sukurta internetinę parduotuvę, veikiausiai žinote, kad optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) yra svarbus didinant srautą ir pardavimus. SEO – tai procesas, kurio metu optimizuojama jūsų svetainė, kad paieškos rezultatų puslapiuose (SERP) užimtų aukštesnes pozicijas ir taptų geriau matoma potencialiems klientams. Šiame straipsnyje nagrinėsime „Shopify” SEO optimizavimo subtilybes – nuo pagrindų supratimo iki pažangių…
Skaityti → Shopify SEO optimizavimas