fbpx
Skip to content

SEO paslaugos kaina

Paieškos variklio algoritmai gali stipriai iškelti jūsų verslą ar teikiamas paslaugas arba labai tampakenkti, o stiprios svetainės barometras nuolat keičiasi technologijoms tobulėjant. Daugeliui įmonių ar smulkesnių verslų trūksta laiko ir žinių, dedikuotų būtent šiai sričiai, jog galėtų nustatyti sėkmę natūralios paieškos sistemose. Kaip ir didžiojoje daugumoje mūsų žemyno, taip ir Lietuvoje, paieškos sistemose pirmauja „Google“, turinti beveik 95 proc. naudotojų. O be to, 2021 metais elektroninės prekybos rinka Lietuvoje viršijo 1 milijardą JAV dolerių ir yra skaičiuojama, jog pajamos iš prekybos internetu mūsų šalyje, kasmet augs po 4 proc. Tad reklamuoti savo verslą Lietuvos rinkoje, Google platformoje yra labai viliojantis pasiūlymas. Pagerinę savo pozicijas šioje platformoje, galite patraukti beveik 2,5 milijono potencialių klientų. Jei norite efektyviai pozicionuoti savo lietuvišką svetainę, ypatingą dėmesį skirkite savo veiklos pritaikymui pagal jos algoritmus ir atitinkamus kriterijus. Šioje vietoje jums galime padėti mes.

MINIMIDIMAXI
Raktažodžių tyrimaspaprastasišplėstasišplėstas
Vidinis SEO10 puslapiai20 puslapių50 puslapių
Išorinių šaltinių kiekis~ 10 ~ 50~ 100
Raktinių žodžių kiekisIki 10 Iki 30Iki 50
Trukmė5 mėn5 mėn6 mėn
Aiški detali ataskaita+++
Palaikymo
mokestis
120€/mėn300€/mėn400€/mėn
Kaina200 €400 € 1200 €
Visos SEO paslaugų kainos nurodytos be PVM (21%)
SEO paslaugos kaina

SEO paslaugos kaina

Simple SEO užtikrina, kad klientai sėkmingai kiltų Google reitinguose, jog sudėtingas organinės paieškos valdymas jums būtų tik dar vienas rūpestis, kurį galite palikti patikimų specialistų rankose. Mes teikiame modernias SEO paslaugas, paremtas geriausia skaitmeninės rinkodaros praktika, jog padidintume natūralų srautą į jūsų svetainę ir pagerintume jos reitingą paieškos sistemose, pagal patikrintus, tikslinius raktinius žodžius ir ilgas frazes, kurios nukreipia lankytojus tiesiai pas jus. SEO optimizavimas yra bet kokios sėkmingos, internetinės svetainės pagrindas. Leiskite mums, SEO ekspertams supaprastinti šį procesą, sukuriant sėkmingą SEO strategiją, atitinkančią jūsų tikslus, siekius ir svarbiausia biudžetą.

Siekiame pritraukti daugiau srauto jūsų svetainei ir palengvinti jums dieną, atlikdami šiuos darbus :

  • Dirbame tiesiogiai su jumis 24/7, stengiamės išpildyti visus jūsų iškeltu tikslus ir dar daugiau
  • Naudodami platų SEO įrankių asortimentą, analizuojame jūsų svetainę, norint geriau suprasti jūsų dabartinės pozicijos stipriąsias ir silpnąsias puses.
  • Taisome bet kokias klaidas jūsų svetainės viduje, kurias lengva praleisti ir nepastebėti, tačiau jos gali atlikti svarbų vaidmenį jūsų svetainės reitingavime
  • Konkurentų veiksmų auditas ir pastovus stebėjimas yra patikimas būdas rasti jūsų unikalų bruožą, kuriuo galime pakelti jūsų svetainę, verslą aukštyn
  • Analizuojame raktinių žodžių paieškos apimtį, konkurenciją ir galimybes, nustatant kas yra vertingiausia jūsų verslo augimui. Vertiname tiek jūsų, tiek savo laiką, o svarbiausią jūsų lėšas.
  • Kuriame unikalų ir kokybišką turinį. Jį talpiname į efektyvių išorinių, pastoviųjų, lietuviškų šaltinių puslapius.
  • Atliekamų paslaugų planas pritaikytas būtent jums, pagal siekiamus tikslus ir pagal turimą biudžetą.

Internete greitai keičiasi mados, programos, technologijos ir t.t. Tačiau mūsų požiūris į SEO išlieka tas pats. Tai yra vienas efektyviausių būdų pritraukti papildomą srautą į savo svetainę. Kiekvienas verslas ar paslaugų tiekėjas išlaidžia didelius pinigus reklamoms, siekdami pritraukti potencialių klientų, pirkėjų. Dirbant ties SEO tobulinimu, tai užtikrins ilgalaikį, o svarbiausią nemokamą ir pastovų srautą žmonių į jūsų svetainę. Ilgalaikėje perspektyvoje tai yra tobulas sprendimas kiekvienam, norinčiam augti ir plėstis.

Kontaktai

Rekvizitai

MB „Rividis”
Įmonės kodas: 305924484
PVM mokėtojo kodas: LT100014488917
Adresas: Alsėdžių g. 13-22, LT-44486 Kaunas