Mūsų seo paslaugų kaina

SEO paslaugos kaina

SEO paslaugos kaina

Paieškos variklio algoritmai gali stipriai iškelti jūsų verslą ar teikiamas paslaugas arba labai tampa kenkti, o stiprios svetainės barometras nuolat keičiasi technologijoms tobulėjant.

Daugeliui įmonių ar smulkesnių verslų trūksta laiko ir žinių, dedikuotų būtent šiai sričiai, jog galėtų nustatyti sėkmę natūralios paieškos sistemose. Kaip ir didžiojoje daugumoje mūsų žemyno, taip ir Lietuvoje, paieškos sistemose pirmauja „Google“, turinti beveik 95 proc. naudotojų. O be to, 2021 metais elektroninės prekybos rinka Lietuvoje viršijo 1 milijardą JAV dolerių ir yra skaičiuojama, jog pajamos iš prekybos internetu mūsų šalyje, kasmet augs po 4 proc. Tad reklamuoti savo verslą Lietuvos rinkoje, Google platformoje yra labai viliojantis pasiūlymas.

Pagerinę savo pozicijas šioje platformoje, galite patraukti beveik 2,5 milijono potencialių klientų. Jei norite efektyviai pozicionuoti savo lietuvišką svetainę, ypatingą dėmesį skirkite savo veiklos pritaikymui pagal jos algoritmus ir atitinkamus kriterijus. Šioje vietoje jums galime padėti mes. Kviečiame sužinoti seo paslaugų kainą

SEO optimizacija

150-1000€

 Pilną SEO kampanija apima strategijos sukūrimo, turinio planavimo, vidinio, išorinio bei technininio SEO darbai vienu metu. pamėnesiui. Mėnesinių SEO darbai kainuoja nuo 150EUR iki 1000EUR per mėn. ar daugiau. SEO kampanija apima visų likusių SEO darbų atlikimą po SEO audito, audito metu nustatyta prioritetine tvarka.

SEO auditas

150-400€

 SEO auditas kainuoja tarp 150 EUR ir 400EUR. Tiksli kaina nustatoma atsižvelgiant į svetainės dydį, kliento poreikius. SEO auditas orientuotas į internetinės svetaines lankytojų bei verslo pajamų auginimo galimybes naudojantis SEO reklama.

Valandinės SEO paslaugos

30€

 Valandinės SEO paslaugos kaina 30EUR per val. Valandinės SEO paslaugos orientuotas į specifinių SEO darbų atlikimą, pvz: atgalinių nuorodų rinkimas, straipsnių talpinimas naujienų portaluose.

SEO paslaugos kaina

Simple SEO užtikrina, kad klientai sėkmingai kiltų Google reitinguose, jog sudėtingas organinės paieškos valdymas jums būtų tik dar vienas rūpestis, kurį galite palikti patikimų specialistų rankose. Mes teikiame modernias SEO paslaugas, paremtas geriausia skaitmeninės rinkodaros praktika, jog padidintume natūralų srautą į jūsų svetainę ir pagerintume jos reitingą paieškos sistemose, pagal patikrintus, tikslinius raktinius žodžius ir ilgas frazes, kurios nukreipia lankytojus tiesiai pas jus. SEO optimizavimas yra bet kokios sėkmingos, internetinės svetainės pagrindas. Leiskite mums, SEO ekspertams supaprastinti šį procesą, sukuriant sėkmingą SEO strategiją, atitinkančią jūsų tikslus, siekius ir svarbiausia biudžetą.

Operatyvi pagalba

Dirbame tiesiogiai su jumis 24/7, stengiamės išpildyti visus jūsų iškeltu tikslus ir dar daugiau.

Profesionali analizė

Naudodami platų SEO įrankių asortimentą, analizuojame jūsų svetainę, norint geriau suprasti jūsų dabartinės pozicijos stipriąsias ir silpnąsias puses.

Techniška pagalba

Taisome bet kokias klaidas jūsų svetainės viduje, kurias lengva praleisti ir nepastebėti, tačiau jos gali atlikti svarbų vaidmenį jūsų svetainės reitingavime.

Raktinių žodžių analizė

Analizuojame raktinių žodžių paieškos apimtį, konkurenciją ir galimybes, nustatant kas yra vertingiausia jūsų verslo augimui. Vertiname tiek jūsų, tiek savo laiką, o svarbiausią jūsų lėšas.

Individualus planas

Atliekamų paslaugų planas pritaikytas būtent jums, pagal siekiamus tikslus ir pagal turimą biudžetą.

Nuolatinis konkurentų stebėjimas

Konkurentų veiksmų auditas ir pastovus stebėjimas yra patikimas būdas rasti jūsų unikalų bruožą, kuriuo galime pakelti jūsų svetainę, verslą aukštyn.

Unikalus turinys

Kuriame unikalų ir kokybišką turinį. Jį talpiname į efektyvių išorinių, pastoviųjų, lietuviškų šaltinių puslapius.

Internete greitai keičiasi mados, programos, technologijos ir t.t. Tačiau mūsų požiūris į SEO išlieka tas pats. Tai yra vienas efektyviausių būdų pritraukti papildomą srautą į savo svetainę. Kiekvienas verslas ar paslaugų tiekėjas išlaidžia didelius pinigus reklamoms, siekdami pritraukti potencialių klientų, pirkėjų. Dirbant ties SEO tobulinimu, tai užtikrins ilgalaikį, o svarbiausią nemokamą ir pastovų srautą žmonių į jūsų svetainę. Ilgalaikėje perspektyvoje tai yra tobulas sprendimas kiekvienam, norinčiam augti ir plėstis.

dazniausios SEO klaidos ir kaip ju isvengti

Kokios dažniausios SEO klaidos?

01

Neatliktas puslapio optimizavimas

Puslapio optimizavimas apima atskirų svetainės tinklalapių tobulinimą, kad paieškos sistemose užimtų aukštesnes pozicijas. Tai apima antraštinės žymos, meta aprašymo, antraštės žymų ir paveikslėlių alt žymų optimizavimą.

02

Blogai atrinkti raktiniai žodžiai

Raktiniai žodžiai yra SEO pagrindas. Neatlikus tinkamo raktažodžių tyrimo, galima orientuotis į netinkamus raktažodžius arba praleisti vertingus raktažodžius.

03

Bloga tinklapio struktūra

Tinklalapio struktūra – tai puslapių išdėstymas tinklapyje taip, jog jie būtų lengvai nuskaitomi paieškos sistemų robotų „crawler“ ir būtų suindeksuojami kuo greičiau Dėl blogos tinklapio struktūros jūsų tinklapis gali būti sunkiai nuskaitomas ir suprantamas, dėl to gali nukentėti jūsų pozicijos paieškos sistemose. Keletas blogos svetainės struktūros pavyzdžių: per daug navigacijos lygių, neveikiančios nuorodos ir nenuoseklios URL struktūros.

D.U.K

Kas turi įtakos SEO paslaugų kainai?

Nesvarbu, kam galiausiai patikėsite teikti SEO paslaugas jūsų verslui, SEO kaina priklauso nuo daugelio kintamųjų, įskaitant:

Nuo bendro techninio jūsų svetainės tinkamumo ir svetainės turinio valdymo sistemos (TVS), skirtos svetainės turiniui. Turint techniškai tvarkingą svetainę, sukurtą atsižvelgiant į SEO ir geriausią elektroninės komercijos praktiką, daug lengviau ir efektyviau ją optimizuoti. Šioje srityje daugumai TVS gerokai trūksta (kaip pavyzdžiui, „Magento„).

Esamas matomumas organinėje paieškoje. Jei pradedate nuo visiškai naujos svetainės, kurios domeno autoritetas yra nulinis ir kurioje nėra jokių pozicijų, tikėkitės, kad už apčiuopiamus rezultatus teks mokėti daugiau arba laukti ilgiau.

Esamas prekės ženklo matomumas ir žinomumas.

Bendras konkurencingumas skirsis priklausomai nuo jūsų sektoriaus ir raktažodžių, į kuriuos turite orientuotis, rinkinio.

Kad SEO būtų veiksmingas, reikia laiko, todėl greitesniems rezultatams pasiekti reikia daugiau išteklių.

Tikros kompetencijos ir išsamių galimybių turinčios įmonės paprastai pasiekia įrodytų rezultatų, todėl gali reikalauti didesnių įkainių. Kadangi jos ne kartą pasiekia įrodytų rezultatų, jos yra labiau užimtos, jų SEO paslaugų prašo daugiau interneto įmonių, o jų paslaugos yra vertingesnės dėl sukuriamo organinio srauto.

SEO paslaugos rezultatai

Paveiksliukuose žemiau galite matyti SEO pasiekimų ir rezultatų.

Kodėl SEO paslaugos yra svarbios verslui?

Per dieną „Google” paieškos sistemoje atliekama daugiau nei 5 mlrd. paieškų, todėl svarbu, kad klientai, ieškodami jūsų produktų ar paslaugų, būtų matomi. Potencialūs klientai, ieškantys „Google” ar kitose paieškos sistemose, yra „aktyviai įsitraukę”, t. y. jie ieško būtent JŪSŲ. Jei esate paieškos viršuje, jūsų galimybė užfiksuoti šį srautą gerokai padidėja. Ar žinojote, kad daugiau nei 30 % žmonių spusteli pirmąjį organinės paieškos rezultatą „Google” paieškos sistemoje? Tai reiškia, kad jei raktinis žodis yra ieškomas 10 000 kartų per mėnesį, būdami pirmoje „Google” vietoje galite sulaukti iki 2 500 nemokamų apsilankymų per mėnesį. Jei neturite didžiulio mokamos paieškos biudžeto (ir neprieštaraujate, kad jis būtų išleistas), organinės paieškos pozicijos yra gyvybiškai svarbios jūsų integruotos skaitmeninės rinkodaros strategijos sėkmei.

Kaip SEO gali padėti mano verslui?

SEO gali turėti didelę įtaką jūsų verslui. Užimdami aukščiausias pozicijas „Google” paieškos sistemoje pagal labiausiai ieškomus raktažodžius, padidinsite savo svetainės matomumą paieškos sistemos rezultatų puslapiuose, o tai lems didesnį svetainės lankomumą ir pardavimus internetu. SEO taip pat gali turėti didelę įtaką jūsų rinkodaros biudžetui, nes jums nereikės mokėti už kiekvieną paspaudimą ir kiekvieną lankytoją, atėjusį į jūsų svetainę, o tai reiškia, kad turėsite didesnę pelno maržą už kiekvieną pardavimą, gautą iš organinės paieškos.

Geras būdas įvertinti SEO paslaugų investicijų grąžą yra organinės paieškos srauto vertės įvertinimas naudojant tokią priemonę kaip „SEMRUSH„. Šis skaičius nustatomas pagal tai, kiek organinio srauto gaunate iš Jūsų kampanijos ir kiek kainuotų kiekvienas paspaudimas, jei vykdytumėte mokamos paieškos kampaniją.

SEO paslaugos kaina - atsiperkamumas
Pigu.lt tinklapio 2023 gruodžio mėn. lankytojų srautas iš organinės paieškos įvertintas +-260 tūkstančių eurų
dažnai klientai klausia

Elektroninės parduotuvės SEO paslaugos kaina

Elektroninės parduotuvės SEO paslaugos kaina gali priklausyti nuo daugelio veiksnių, įskaitant jūsų konkurenciją, svetainės dydį, svetainės gyvavimo trukmę ir nišą, kurioje veikiate.

Konkurencija: SEO optimizavimo kainai didelę įtaką turės jūsų ieškomų raktažodžių konkurencijos lygis. Jei orientuojatės į labai konkurencingus raktažodžius, gali tekti investuoti daugiau išteklių, kad pralenktumėte konkurentus.

Svetainės dydis: SEO optimizavimo išlaidoms įtakos gali turėti ir jūsų elektroninės parduotuvės dydis, t. y. puslapių, produktų ir kategorijų skaičius. Sudėtingesnėms svetainėms optimizuoti paieškos sistemoms paprastai reikia daugiau laiko ir išteklių. Atsižvelkite į tai, kad kategorijų puslapių turinio papildymas yra didelė SEO strategijos dalis, jei turinį reikia parašyti 5 000 puslapių, palyginti su 500 puslapių, kampanijos išlaidos bus didesnės arba prireiks daugiau mėnesių visiškai optimizuoti svetainę.

El. parduotuvių SEO kainodaros faktai, kuriuos verta žinoti:

El. parduotuvių SEO paslaugos yra brangesnės

Dažniausiai el. prekyboje konkurencija yra kur kas didesnė, todėl išlaidos atliekant paslaugas būna didesnės

Dažnai atsiranda papildomų išlaidų

Kadangi konkurencija el. prekyboje yra didesnė, dažnai reikia surinkti daugiau „atgalinių nuorodų” į kliento tinklapį, todėl SEO paslaugų kaina gali augti.

El. parduotuvių SEO optimizavimas užtrunka ilgiau

El. parduotuvės dažniausiai turi daug produkto kategorijų, todėl SEO optimizavimas užtrunka daug ilgiau, nei paprasto reprezentacinio paslaugų tinklapio.

Vis dar turite klausimų apie SEO paslaugos kaina?

Tikimės, kad šis puslapi padės išsiaiškinti kai kuriuos neaiškumus ir kad suteikėme jums galimybę priimti labiau pagrįstą sprendimą dėl jūsų verslui tinkamiausios SEO agentūros. Jei turite likusių klausimų arba norėtumėte aptarti savo tinklalapį su SEO specialistu, skambinkite mums dabar telefonu 863894990.

seo paslaugos kaina